Nákupní košík
0 položek
Novinky
Proč nakupovat právě u nás?
      VELKÝ VÝBĚR PRODUKTŮ
      NÍZKÉ CENY
      PROVĚŘENÁ KVALITA ZBOŽÍ
      SOLIDNÍ PRODEJCE S TRADICÍ
      BEZPLATNÉ PORADENSTVÍ

O nás

V internetovém obchodě EQUIVET Vám nabízíme nejrůznější jezdecké potřeby pro koně i jezdce.

Naleznete u nás velké množství kvalitních produktů za příznivé ceny.

Jsou to např. uzdečky, ohlávky, masky proti hmyzu, deky na koně, sedla, rajtky, jezdecké helmy. Naše jezdecké potřeby v akci nabízíme za nejnižší možné ceny, které se pro Vás snažíme

dlouhodobě udržet.

Nesoustředíme se ale pouze na jezdecké potřeby. Zaměřujeme se i na sortiment potřebný pro úspěšný chov koní. Pomůžeme Vám s kompletním vybavením boxů a stájí.

V naší nabídce nechybí ani elektrické ohradníky a výrobky pro pasení a výživu koní jako jsou granule, solné a sladké lizy atd.

Pro Váš široký výběr neustále doplňujeme zboží o nové produkty z nejnovějších kolekcí prověřených dodavatelů.

 

S mnoha produkty, které Vám nabízíme, máme osobní zkušenost. Sami jsme dlouholetí chovatelé a velmi rádi Vám s výběrem vhodných potřeb poradíme.

Aby byl náš servis směrem k zákazníkům co nejkomplexnější, postaráme se i o případné opravy elektrických ohradníků, pereme deky a jezdecké vybavení a nabízíme i další služby.

 

V naší kamenné prodejně ve Frýdku Místku Vás obslouží zkušený personál s chovatelskou a jezdeckou domácí i zahraniční praxí. Ochotně poradí s výběrem jezdeckého vybavení,

doporučí krmiva, kosmetické nebo léčivé přípravky.

Rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy. Neváhejte nás navštívit osobně, zavolat nebo napsat e-mail. Ptát se můžete na cokoliv ze světa koní a jezdeckých potřeb. 

Pro naše zákazníky jsme k dispozici na telefonu a emailu!